Zprávy z Itálie

31.08.2012 08:48

Zdravím a  předávám zprávy z Itálie od Jardy Medřického :

31.08. - 9hod : Dojeli jsme na místo v pořádku . Je tam 13. stupňů a pršelo skorou celou cestu. Kluci jsou v pohodě někteří spali více jak půlku cesty.

U Brenneru jsme měli odpočinek všichni na dvě hodiny.

31.08. -    17.30hod : První zápas Pusteral - Zlín 2:3,  Prohrávali  po první třeťině 0:2, ale ve druhé třeťině otočili goly (Fajkus,Leška-Medřický,Leška) a pořád nám prší. (první třetinu chytal Kořének dostal 2 góly a od druhé třetiny Divoký s 0.)

31.08. - 20.30hod. : Zlín - Gráz 3:1,  Góly Proschl, Kristek (Dřímal),Proschl (Fajkus). Jdeme na večeři a spát. Kluci toho mají plné brýle a doprovod také. (Chytal první Divoký a dostal 1 gól, druhou třetinu Kořének s nulou.)

01.09. - 11.30hod. : Wien - Zlín 1:2, Góly Dřímal,Pavlas (Medřický), chytal Kořének. Protivníci  z Wien byly o hlavu větší jak naší kluci, ale naši se rvali jako lvi. Zápasy jsou hodně náročné a soupeři kvalitní.

01.09. - 15.00hod. : Zlín - Neumart 6:0, Góly Medřický(Kowal),Sedláček(Babulík),Tkadlec,Sedláček,Leška,Nesrsta(Fajkus).

02.09. - 13.30hod. : Neumart - Zlín 0:7, Góly Sedláček (Hubík),Kowal(Proschl),Kristek(Proschl,Kowal),Sedláček(Kristek),Hubík(Nesrsta),Proschl(Medřický),Nesrsta(Dřímal). Golman Divoký - 0. Tímto zápasem jdeme dál do finále kde nás čeká (juniorka) z Wien. Kowal je z nich nejmenší tak ať to dopadne jakkoliv kluci mají již teď velkou pochvalu. Šlapou jako švýcarské hodinky a předvádí pěkný hokej.

02.09. - 15.30hod. : Wien - Zlín 5:4, Výsledek padl až po samostatných nájezdech. Naši kluci se rvali. Góly se dopišou až se vratíme. Celkové umístění je druhé. (prostě my Vám ty medaile přivezeme). Jdeme zrovna na oběd a hůrá domů.